DETROIT súprava

DETROIT súprava

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady

1190 €

Dostupnosť: Skladom

Najnovším módnym trendom nielen v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejšie a je menej pravdepodobné, že sa poškodí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Poťahy sú odnímateľné. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, je stálofarebný po mnoho rokov. Ak nechcete mať obývačka ladený v rovnakom duchu, ako ostatné, ratanový nábytok je možným riešením, ako sa odlíšiť.

Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Nemusíte nič skladať ani montovať - ​​nábytok je už pripravený na okamžité použitie. Nábytok z umelého ratanu je funkčný, variabilný, je zábavné s ním žiť a užívať si ho.

Luxusná súprava z kvalitného umelého ratanu, ktorý odoláva UV žiareniu a teplote od + 50 ° C do -10 ° C.Kostra je hliníková + prášková farba.
Ratan: mix 18mm široký plochý + 5mm guľatý
Doska stola: 5mm tvrdené sklo
Podušky: výplň-10 cm molitan, látka-230g / m2 polyester

- obsah setu 1xrohové sofa (3 + 2), 1xstůl
- farba ratanu antracit
- váha celkom 89kg
- nosnosť stola 100 kg
- farba podušiek šedá
- nosnosť kresla 150 kg
- nosnosť lavičky 150 kg
- materiál balenie PAP kartón
- počet kartónov (rozmery) 3 (105x105x66cm, 85x105x66cm, 105x102x66cm)
- rozmer sofa (šírka x dĺžka x výška) rohové80x80x63cm (3x), středové80x80x63cm (2x)
- rozmer stola (šírka x dĺžka x výška) 80x80x32cm

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info