SEATTLE súprava

SEATTLE súprava

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady

799 €

Dostupnosť: Skladom

Najnovším módnym trendom nielen v oblasti záhradného nábytku, ale aj interiérového je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je oveľa odolnejší. Všeobecne možno povedať, že je pružnejšie a je menej pravdepodobné, že sa poškodí. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Poťahy sú odnímateľné. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, je stálofarebný po mnoho rokov. Ak nechcete mať obývačka ladený v rovnakom duchu, ako ostatné, ratanový nábytok je možným riešením, ako sa odlíšiť.

Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Nemusíte nič skladať ani montovať - ​​nábytok je už pripravený na okamžité použitie. Nábytok z umelého ratanu je funkčný, variabilný, je zábavné s ním žiť a užívať si ho.

Luxusná súprava z kvalitného umelého ratanu, ktorý odoláva UV žiareniu a teplote od + 50 ° C do -10 ° C.Kostra je hliníková + prášková farba.
Ratan: mix 5mm okrúhly + 18x1,3mm plochý

Doska stola: 5mm tvrdené sklo
Podušky: výplň-5 cm molitan, látka-230g / m2 polyester

 

- obsah setu 4xkreslo, 1xstôl
- farba ratanu šedá
- váha celkom 53 kg
- nosnosť stola 100 kg
- farba podušiek šedá
- nosnosť kresla 150 kg
- materiál balenie PAP kartón
- hĺbka sedu kresla 48cm
- počet kartónov (rozmery) 3 (103x103x20cm, 62x84x130, 62x84x130cm)
- výška sedu kreslá od zeme 50cm
- rozmer stola (šírka x dĺžka x výška) ø100x75cm
- rozmer kresla (šírka x dĺžka x výška) 58x66x85cm

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info